RN731ETTP1141B25
MFR.Part #
RN731ETTP1141B25
JLCPCB Part #
C4281851
Description
-55℃~+155℃ 1.14kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS