RN73H2BTTD4530C10
MFR.Part #
RN73H2BTTD4530C10
JLCPCB Part #
C2570526
Description
-55℃~+155℃ 250mW 453Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS