SG73S2ATTD3093F
MFR.Part #
SG73S2ATTD3093F
JLCPCB Part #
C4240444
Description
-55℃~+155℃ 250mW 309kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS