RN73H2BTTD4020F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD4020F10
JLCPCB Part #
C2558727
Description
250mW 402Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS