SG73P1ETTP2612D
MFR.Part #
SG73P1ETTP2612D
JLCPCB Part #
C4011316
Description
-55℃~+155℃ 125mW 26.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS