RN732BTTD6651B25
MFR.Part #
RN732BTTD6651B25
JLCPCB Part #
C3991805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.65kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS