RN73H2BTTD4302D25
MFR.Part #
RN73H2BTTD4302D25
JLCPCB Part #
C2543604
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS