RN73R1JTTD2872A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD2872A10
JLCPCB Part #
C2571879
Description
-55℃~+155℃ 100mW 28.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS