RN73H2BTTD42R7D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD42R7D50
JLCPCB Part #
C2543996
Description
250mW 42.7Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS