RN731JTTD3320D10
MFR.Part #
RN731JTTD3320D10
JLCPCB Part #
C4044398
Description
-55℃~+155℃ 332Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS