RN73H2BTTD4070D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD4070D10
JLCPCB Part #
C2561837
Description
-55℃~+155℃ 250mW 407Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS