SR732ARTTD7R32F
MFR.Part #
SR732ARTTD7R32F
JLCPCB Part #
C6684831
Description
-55℃~+155℃ 333mW 7.32Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS