RK73H2ATTD1781F
MFR.Part #
RK73H2ATTD1781F
JLCPCB Part #
C2483656
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 150V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS