SG73P1JTTD435G
MFR.Part #
SG73P1JTTD435G
JLCPCB Part #
C4015871
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.3MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS