RN73H2BTTD36R0C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD36R0C25
JLCPCB Part #
C2556397
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS