RN732BTTD6491F50
MFR.Part #
RN732BTTD6491F50
JLCPCB Part #
C4045204
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.49kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS