RN732BTTD4931A10
MFR.Part #
RN732BTTD4931A10
JLCPCB Part #
C3955062
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.93kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS