RN73H2BTTD3652F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD3652F25
JLCPCB Part #
C2544350
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS