RN732ATTD6340F10
MFR.Part #
RN732ATTD6340F10
JLCPCB Part #
C4292171
Description
-55℃~+155℃ 100mW 634Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS