RK73G1ETTP7151C
MFR.Part #
RK73G1ETTP7151C
JLCPCB Part #
C2583688
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.15kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS