RN73H2BTTD3572C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD3572C50
JLCPCB Part #
C2556354
Description
-55℃~+155℃ 250mW 35.7kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS