SG73G2ATTD2403C
MFR.Part #
SG73G2ATTD2403C
JLCPCB Part #
C7310375
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS