RN73H2BTTD3482D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD3482D100
JLCPCB Part #
C2544464
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34.8kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS