RN73R1JTTD1762B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD1762B10
JLCPCB Part #
C4303308
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS