RN73H2BTTD3442C10
MFR.Part #
RN73H2BTTD3442C10
JLCPCB Part #
C4208846
Description
250mW 34.4kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS