RN73H2BTTD3400F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD3400F25
JLCPCB Part #
C2543609
Description
-55℃~+155℃ 250mW 340Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS