SG73S1ETTP1301F
MFR.Part #
SG73S1ETTP1301F
JLCPCB Part #
C4038402
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS