SR731JRTTD1R1G
MFR.Part #
SR731JRTTD1R1G
JLCPCB Part #
C5925761
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 200mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS