RN73H2BTTD33R6B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD33R6B50
JLCPCB Part #
C3930021
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS