RN732BTTD4172D25
MFR.Part #
RN732BTTD4172D25
JLCPCB Part #
C4180895
Description
-55℃~+155℃ 125mW 41.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS