RN73H2BTTD3361B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD3361B50
JLCPCB Part #
C2556807
Description
250mW 3.36kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS