RN73H2BTTD6652B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD6652B25
JLCPCB Part #
C2558392
Description
-55℃~+155℃ 250mW 66.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS