SG73S2ERTTD1820F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD1820F
JLCPCB Part #
C5894522
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS