SG73P2BRTTD9312F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD9312F
JLCPCB Part #
C5751085
Description
-55℃~+155℃ 750mW 93.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS