RK73B3ATTE3R3J
MFR.Part #
RK73B3ATTE3R3J
JLCPCB Part #
C7283515
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS