RN73H2BTTD6040D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD6040D10
JLCPCB Part #
C2564437
Description
250mW 604Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS