RN73H2BTTD3162F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD3162F10
JLCPCB Part #
C2559139
Description
-55℃~+155℃ 250mW 31.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS