RN732BTTD9530F25
MFR.Part #
RN732BTTD9530F25
JLCPCB Part #
C3956106
Description
-55℃~+155℃ 125mW 953Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS