RN731JTTD2232F50
MFR.Part #
RN731JTTD2232F50
JLCPCB Part #
C4216268
Description
-55℃~+155℃ 22.3kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS