RN73H2BTTD3161A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD3161A10
JLCPCB Part #
C4160794
Description
250mW 3.16kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS