RN73R2ETTD2741C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2741C50
JLCPCB Part #
C2608665
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS