RN73H2BTTD3121A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD3121A10
JLCPCB Part #
C3964270
Description
250mW 3.12kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS