RN73H2BTTD3053F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD3053F100
JLCPCB Part #
C2541672
Description
-55℃~+155℃ 250mW 305kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS