HV733ARTTE2203F
MFR.Part #
HV733ARTTE2203F
JLCPCB Part #
C5655210
Description
-55℃~+155℃ 1W 220kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS