RN73H2BTTD3000D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD3000D100
JLCPCB Part #
C2543915
Description
250mW 300Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS