RK73B2ATTD362G
MFR.Part #
RK73B2ATTD362G
JLCPCB Part #
C2575200
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 3.6kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS