RN73H2BTTD3200D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD3200D100
JLCPCB Part #
C4102408
Description
-55℃~+155℃ 250mW 320Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS