RN73H2BTTD2943C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD2943C25
JLCPCB Part #
C2556458
Description
250mW 294kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS