HV731JTTD6342F
MFR.Part #
HV731JTTD6342F
JLCPCB Part #
C4236449
Description
-55℃~+155℃ 100mW 63.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS