RN73H2BTTD2870F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD2870F100
JLCPCB Part #
C4196672
Description
-55℃~+155℃ 250mW 287Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS